Pitti Uomo 2022

Pitti Uomo 2022

Pitti Uomo to największe na świecie wydarzenie w dziedzinie mody męskiej.

Obecni są na nim wszyscy najważniejsi w modowej branży, a także przedstawiciele firm odzieżowych, znani krawcy, reprezentanci portali i magazynów poświęconych modzie męskiej, fotografowie, influencerzy, oraz wszyscy ci, którzy chcą pokazać światu swoje pomysły na modę męską.

Nasza firma – po covidowej przerwie – znów była obecna na tej ważnej imprezie, która dwa razy do roku odbywa się we włoskiej Florencji – przed wiekami epicentrum światowej kultury i sztuki, a dziś jednym z centrów światowej mody. I kolejny raz uzyskaliśmy potwierdzenie, że nasze garnitury mogą bez kompleksów konkurować z garniturami pochodzącymi z pracowni znanych krawców lub ze szwalni znanych marek.

 

Guillaume Bo wraz z przedstawicielami firmy eGARNITUR.pl

Tak jak w poprzednich latach, we Florencji był z nami pan Jan Adamski, znany i ceniony ekspert od klasycznej męskiej elegancji, projektant garniturów wchodzących w skład kolekcji nazwanej jego imieniem. Sława pana Jana wykracza poza granice Polski, co było widać na każdym kroku podczas naszego pobytu we Florencji.

 

Jan Adamski - Pitti Uomo 2022

 

Czerwcowa edycja Pitti Uomo miała dla nas szczególne znaczenie, gdyż nasze garnitury miały na sobie dwie bardzo charyzmatyczne i bardzo znane postaci świata mody: Franco Mazzetti i Guillaume Bo. Obaj są baz wątpienia jednymi z najlepiej rozpoznawalnych ikon Pitti Uomo i jednymi z najczęściej fotografowanych. Ich sława sięga wszystkich kontynentów czego dowodem może być fakt, że często można ich zobaczyć na okładkach magazynów o modzie, o światowym zasięgu. W garniturach z kolekcji JAN ADAMSKI 2023 czuli się świetnie i prezentowali zjawiskowo.

 

Guillaume Bo (z żoną Angelique) na okładkach magazynu Dandy Magazine

 

Franco Mazzetti na okładkach magazynów Dandy Magazine i Plaza Uomo

 

 Guillaume Bo w garniturze z przyszłorocznej kolekcji Jan Adamski

dostępnej na eGARNITUR.pl od 15 marca 2023

 

Franco Mazzetti w garniturze z przyszłorocznej kolekcji Jan Adamski

dostępnej na eGARNITUR.pl od 15 marca 2023

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium